PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار: نرم افزار شمسی ساز msp

Administer
4 November 2008, 11:13 AM
سلام دوستان عزيز
مشخصات نرم افزار شمسی ساز MSP :
اين نرم افزار شامل چند ماژول كاربردي و كارا براي نرم افزار مايكروسافت پروجكت مي باشد. كه عبارتند از:

نمايش تاريخ هاي شروع و پايان به فارسي
امكان محاسبه درصد هاي وزني
ارائه درصد پيشرفت برنامه اي و درصد پيشرفت برنامه اي وزني.
رسم نمودار S-Curve
تبديل سريع تاريخ شمسي به ميلادي و بالعكس

اين نرم افزار را مي توانيد از اینجا (لینک ها فقط به اعضای سایت نمایش داده می شوند.)دانلود نماييد.

محل نصب نرم افزار در پوشه زير مي باشد:
[Windows Drive]:\Documents and Settings\[User Name]\Application Data\Microsoft\MS Project\11\1033

به منظور مشاهده صحيح پيغام ها لازم است ابتدا زبان فارسی را روی Windows خود نصب کرده و سپس برنامه را نصب کنید.
برای نصب زبان فارسی ابتدا به Control panel رفته و در Regional and Language Options به تب و سر برگ language رفته و در آنجا تیک چک باکس install files for complex scrip… را زده ،( در این هنگام از ما CD ویندوز ی را که روی کامپیوتر مان نصب است می خواهد ، توجه داشته باشید باید همان CDکه با آن ویندوز را نصب کردیم باید در درایور قرار دهیم ) در انتها OK کرده و کار تمام است. پس از اتمام این کار باید در Regional and Language Options به سر برگ Regional Option و Advanced رفته و در آنجا زبان Farsi را انتخاب کنیم .تا زیان فارسی روی کامپیوتر مان نصب شود.

حالا می توانیم شمسی ساز MSP را نصب کنیم.
پس از نصب نرم افزار یک منو در MSP کنار منوی HELP در بالا پنجره اضافه شده که با آن می توانید کارهای ذکر شده در بالا را از جمله تاریخ شمسی و ..را در MSP به کار ببرید.
كه در آن [Windows Driver] نشان دهنده درايو نصب ويندوز و [User Name] نيز نام كاربري مي باشد كه نرم افزار تحت آن كاربر نصب شده باشد.
مسير پيشنهادي در هنگام نصب در كامپيوترهاي Local مسير مناسب مي باشد. وليكن ممكن است در كامپيوترهاي متصل به شبكه نياز به اصلاح داشته باشد. در صورت وجود مشكل نام Domain را به صورت زير به انتهاي نام كاربر اضافه كنيد.
اين نرم افزار فقط بر روي نسخه هاي بالاتر از 2002 نرم افزار ‌MSP كار مي كند.

براي نصب اين نرم افزار بر روي نسخه 2007 برنامه MSP بايد مسير پوشه مقصد در انتهاي مسير به جاي \11\1033 پوشه \12\1033 انتخاب گردد.
در ضمن در صورتيكه از نسخه 2002 استفاده مي كنيد در انتهاي مسير به جاي فولدر 11، فولدر 10 را انتخاب نماييد.

اميدوارم كه كارتون رو درست انجام داده باشيد :wubclub:

MEHDI parsi
1 July 2010, 05:10 PM
با سلام ،از شما مدیر محترم تشکر می کنم برنامه فارسی ساز ام اس پی دانلود نشد لطفا راهنمایی کنید(بعد از کلیک روی دانلود پیام اخطار ودانلود نشدن نمایس داده می شود)

Reza Trojan
1 July 2010, 08:32 PM
سلام
با عرض شرمندگی این لینک برای 2 سال پیش هست و مسلما از روی سرور پاک شده

حیدری پور
31 October 2010, 12:31 PM
از کجا برنامه فارسی ساز میکروسافت پروجکت را دانلود کنم؟

احسان 1366
17 September 2011, 01:37 PM
سلام از كجا نرم افزار فارسي msp را دانلود كنم

n_rezaii_n
24 December 2011, 02:09 PM
جهت دانلود فارسی ساز ام اس پی از کجا دانلود کنم؟
لطفا راهنمایی ام نمایید

n_rezaii_n
24 December 2011, 02:09 PM
جهت دانلود فارسی ساز ام اس پی از کجا دانلود کنم؟
لطفا راهنمایی ام نمایید

rasool.m58
29 January 2012, 11:58 PM
از کجا فارسی ساز ام اس پی رادانلود کنم

omid_4731
7 October 2012, 08:19 PM
این لینک دانلود (لینک ها فقط به اعضای سایت نمایش داده می شوند.)ش هست.